Discord sunucumuza bekliyoruz!
Puan 6.73
Bookmark

Hanyou no Yashahime: Sengoku Otogizoushi

Yashahime: Princess Half-Demon, 半妖の夜叉姫 -戦国御伽草子-
Durumu: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süresi: 24 min. per ep. Sezon: Türü: Bölümler: 24 Ekleyen: bcykn Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Pijamalı Koi | Anime Batch Sitesi üzerinden ücretsiz Hanyou no Yashahime: Sengoku Otogizoushi Türkçe Altyazı indir. Full HD 1080p indir

Hanyou no Yashahime: Sengoku Otogizoushi Özeti

Sesshoumaru ve Inuyasha’nın kızları zamanın ötesinde bir yolculuğa çıkar! Feodal Japonya’da Yarı Şeytan ikizler Towa ve Setsuna, bir orman yangını sırasında birbirlerinden ayrılır. Towa çaresizce kız kardeşini ararken, onu günümüz Japonya’yasına gönderen gizemli bir tünele girer. Günümüz dünyasında Kagome Higurashi’nin erkek kardeşi Souta ve ailesi tarafından bulunup büyütülür. On yıl sonra, iki dönemi birbirine bağlayan tünel yeniden açılır ve Towa’nın, şu anda Kohaku için çalışan ve bir Demon Slayer olan kız kardeşi Setsuna ile yeniden bir araya gelmesine izin verir. Ancak Setsuna, kardeşine dair tüm hatıralarını kaybetmiştir. Inuyasha ve Kagome’nin kızı Moroha’nın da içinde olduğu üç genç kadın, kayıp geçmişlerini yeniden kazanmak için iki dönem arasında bir maceraya atılır.

İndirme linkleri burada!

Hanyou no Yashahime: Sengoku Otogizoushi indir

Toplu Link

1080p

Yorum