Discord sunucumuza bekliyoruz!
Score 7.99
Bookmark
2 kişi takip ediyor

Komi-san wa, Comyushou desu.

Komi Can't Communicate, Komi-san wa, Communication Shougai desu., 古見さんは、コミュ症です。
Durum: Ongoing Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 23 min. per ep. Sezon: Tip: Bölümler: 12 Ekleyen: nikami Eklenme Tarihi: Güncelleme Tarihi:
Pijamalı Koi | Anime Batch Sitesi üzerinden ücretsiz Komi-san wa, Comyushou desu. Türkçe Altyazı indir. Full HD 1080p indir

Komi-san wa, Comyushou desu. Özeti

Shouko Komi, saygın Itan Özel Lisesi’ndeki daha ilk gününde, okulun Madonna’sı konumuna yükselmiştir.rnUzun siyah saçları ve zarif görünümüyle, herkesin dikkatini üzerine çekmektedir. Popüler olmasına karşın aslında bir sorunu bulunmaktadır, Shouko diğerleriyle iletişim kurmakta çok kötüdür.rnHitohito Tadano ise klasik bir lise öğrencisidir. “Durumu gözden geçir ve beladan uzak dur” düşüncesiyle, Shouko’nun yanında oturmanın, sınıfındaki herkesi ona düşman yapacağını hemen anlamıştır! rnBir gün, kaza sonucu bayılan Hitohito, Shouko’nun “miyav” demesiyle uyanır. Hitohito hiçbir şey duymadığını söylediği halde Shouko oradan kaçar. Bunun üzerine Hitohito, Shouko’nun hiçbir zaman arkadaşı olmadığını düşünüp, başkalarıyla kolayca konuşamayacağı kanısına varmıştır. Hitohito, iletişim sıkıntısını aşabilmek için için 100 arkadaş edinme sürecinde Shouko’ya yardım etmeye karar vermiştir.

İndirme linkleri burada!

Komi-san wa, Comyushou desu. indir

Toplu Link

1080p

Yorum