Discord sunucumuza bekliyoruz!
Score 7.28
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen

The Irregular at Magic High School: Visitor Arc, 魔法科高校の劣等生 来訪者編
Durum: Ongoing Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2020 Süre: 23 min. per ep. Sezon: Tip: Bölümler: 13 Ekleyen: bcykn Eklenme Tarihi: Güncelleme Tarihi:
Pijamalı Koi | Anime Batch Sitesi üzerinden ücretsiz Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen Türkçe Altyazı indir. Full HD 1080p indir

Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen Özeti

21.yüzyılın şafağında, efsanelerde ve peri masallarında olduğu düşünülen büyü, sistematik bir teknolojiye dönüştü ve teknik bilgi olarak öğretilmeye başlandı. İlk Büyü Akademisi’nde, sadece büyücü öğrencilerin girebildiği bir okulda, öğrenciler giriş sınavı sonuçlarına göre 2 gruba ayrıldı: Yüksek not alanlara “Tomurcuk” denildi ve Birinci Sınıf’a yerleştirildi, diğerleri olan “Tohum”‘larsa İkinci Sınıf’a yerleştirildi. Hikaye, bu okula kaydolan Tatsuya ve Miyuki Shiba etrafında dönmektedir. Sınav sonucuna göre, bir dahi olan Miyuki Birinci Sınıf’a yerleşirken, Tatsuya İkinci Sınıf’a sürülür. Her ne kadar pratik sınavının sonuçları ve “Tohum” oluşu büyüden yoksun olduğunu gösteriyor olsa da, inanılmaz düzeyde teknik bilgiye, dövüş sanatları kabiliyetine ve olağandışı büyü tekniklerine sahiptir. Bu da Tatsuya’yı bir büyü akademisinde anormal yapar.

İndirme linkleri burada!

Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen indir

Toplu Link

1080p

Yorum