Discord sunucumuza bekliyoruz!
Score 8.10
Bookmark

Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki Raihousha

Natsume's Book of Friends, 夏目友人帳 石起こしと怪しき来訪者
Durum: Ongoing Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 51 min. Sezon: Tip: Bölümler: 1 Ekleyen: Lavrosiyer Eklenme Tarihi: Güncelleme Tarihi:
Pijamalı Koi | Anime Batch Sitesi üzerinden ücretsiz Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki Raihousha Türkçe Altyazı indir. Full HD 1080p indir

Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki Raihousha Özeti

Ishi Okoshi
Takashi Natsume, Nyanko-sensei’yi ararken uysal ve küçük görünümlü Mitsumi adlı bir youkai ile karşılaşır. Güçlü bir ayakashi olan lideri Gantetsu, Mitsumi’yi yılın “Ishi Okoshi”si seçer ve görevi Gantetsu’yu derin uykusundan uyandırmaktır. Mitsumi’nin Gantetsu’nun layık hizmetkarı olduğunu ne kadar kanıtlamak istediğini gören Natsume, görevini yerine getirmesine yardım etmeye karar verir. Ancak zamanları azalıyordur çünkü ilahi varlığı uyandırmak isteyenler sadece onlar değildir.

Ayashiki Raihousha
Bir gün, Natsume’nin arkadaşı Kaname Tanuma’yı, yabancı bir adam ziyaret eder. İlerleyen günlerde ziyaretçi Tanuma ile kısaca konuşur ve gider. Natsume çok geçmeden yabancının insan kılığına girmiş ve tehlikeli olmadığını iddia eden bir youkai olduğunu keşfeder. Youkaiye güvenmesine rağmen, Tanuma’nın sağlığı yavaş yavaş bozulmaya başlar ve bu da Natsume’nin araya giren kişiden daha fazla şüphelenmesine neden olur. Ani ortaya çıkışının ve Tanuma ile olan bağlantısının arkasındaki gerçek nedir?

İndirme linkleri burada!

Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki Raihousha indir

Toplu Link

Yorum