Discord sunucumuza bekliyoruz!

Spring 2021

86

A-1 Pictures
11 episodes · TV Completed 86 Eighty Six, Eighty Six, 86―エイティシックス―
8.25

San Magnolia Cumhuriyeti’ne göre, Giadian İmparatorluğu ile yapılan savaşta hiç can kaybı yoktur ancak bu sadece bir propagandadan ibarettir. Gümüş saçlı Albalar Cumhuriyet’in 85 bölgesinde, duvarların ardında güven içerisinde yaşarken görünüşü farklı olan insanlar gizli bir 86. Bölge’ye kapatılmışlardır. Ordu içinde Seksen Altı olarak bilinen bu insanlar, Denetimcilerin emri altında Giadian İmparatorluğu’nun otonom Legionları ile savaşmaktadır.
Vladilena Milizé ise Öncü Filosu’na atanan bir Denetimci’dir. Lena, filonun kaptanı Shinei Nouzen’i ve diğerlerini tanıdıkça onların dertlerine ortak olur ve onlara yardım etmeye çalışır. O sırada Lena ve Shinei karanlık bir sırrı öğrenir: Giadian İmparatorluğu ile olan savaş hiç de göründüğü gibi değildir.

Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot 2 - Paladin; Agateram

Production I.G
1 episodes · Film Completed 劇場版Fate/Grand Order -神聖円卓領域キャメロット- Paladin; Agateram
7.61

Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot – Wandering; Agateram’ın devamıdır.

Girls & Panzer: Saishuushou Part 3

Actas
1 episodes · Film Ongoing Girls und Panzer das Finale – Part 3, 『ガールズ&パンツァー 最終章』第3話
8.18

Girls & Panzer: Saishuushou serisinin 3. filmidir.

Gokushufudou

J.C.Staff
5 episodes · TV Ongoing The Way of the Househusband, The Way of the House Husband, Yakuza goes Houseman, 極主夫道
6.96

Rakip çeteyi tek başına deviren ve suç dünyasına korku salan ‘Ölümsüz Tatsu’ lakaplı efsanevi yakuza, şimdilerde mesleğinde ufak bir değişiklik yapmıştır: şiddeti bırakarak ev erkeği olmuş ve mutfak önlüğü ile dürüst bir yaşam sürdürmeye çalışmaktadır. Süpermarket dünyasının savaş alanlarından, mutfağın türlü cilvelerine kadar ev erkeği olmanın da kendi zorluklarını olduğunu keşfeden Ölümsüz Tatsu, acaba eski tehlikeli yaşantısından kaçarak, huzur dolu ev erkeklerinin günlük hayatına uyum sağlayabilecek midir?

Mars Red

Signal.MD
13 episodes · TV Ongoing MARS RED
6.83

Hikaye, 1932’te, vampirlerin epey bir süredir olduğu zamanda geçiyor. Ancak şimdi, vampirlerin sayısı artıyor ve Ascra adında gizemli, yapay bir kan kökeni ortaya çıkıyor. Bundan dolayı Japon hükümeti, vampir güçlerini yok etmek adına “Kod Sıfır” adında bir birim oluşturuyor. Vampirlerin izini aramak için varpir kullanmaktan daha iyi bir yol var mıdır ki? Korgeneral Nakajima tarafından oluşturulan bu birim, tarih boyunca bilgi savaşı işindeydi ancak vampir krizini çözmek için yeniden görevlendirildi.

Odd Taxi

OLM, P.I.C.S.
13 episodes · TV Ongoing Oddtaxi, オッドタクシー
8.81

Özel ve künt, Mors Hiroshi Odokawa nispeten normal bir hayat yaşıyor. Geçimini sağlamak için taksi şoförlüğü yapar ve orada birkaç benzersiz kişiyle tanışır: viral olmaya kararlı işsiz Taichi Kabasawa, gizemli hemşire Miho Shirakawa, başarılı olmak için mücadele eden komedi ikilisi “Homo Sapiens” ve Dobu, azılı bir suçlu. Ancak Odokawa’nın basit yaşam biçimi alt üst olmak üzeredir. Polisin takip ettiği kayıp bir kızın vakası ona geri dönüyor ve şimdi hem yakuza hem de iki yozlaşmış polis onun peşinde. Alışılmadık insanlarla dolu, garip bir şekilde tanıdık bir şehirde geçen Odd Taxi, mütevazı bir taksi şoförü ve kayıp bir liselinin gizemi hakkında tuhaf bir hikaye sunuyor.

Seven Knights Revolution: Eiyuu no Keishousha

domerica, LIDENFILMS
Unknown episodes · TV Ongoing Seven Knights Revolution: Hero Successor, セブンナイツ レボリューション -英雄の継承者-
6.23

Yedi Şövalye Devrimi: Eiyuu no Keishousha, çağlar önce yiğit kahramanların “Yıkım” güçlerine karşı savaştığı bir dünyada geçer. Eylemleri efsaneye dönüşürken, bu kahramanların gücü daha sonra dünyayı korumak için savaşan “halefler” e miras kaldı. Bir gün Yedi Şövalyenin halefi Faria, Nemo adında sıradan bir çocuğu Yıkım güçlerinden kurtarır.rnSonraki savaş sırasında, Nemo bir kahramanın gücünü toplar ve aynı zamanda halefi olur. Ancak Nemo’nun kahramanı, tarihin bilmediği bir yabancıdır ve bu nedenle geçmişle şimdinin çarpıştığı destansı bir yolculukta yer alır.

Tokyo Revengers

LIDENFILMS
Unknown episodes · TV Ongoing 東京リベンジャーズ
8.03

Takemichi Hanagaki, çaresizliğin dipsiz çukuruna düşmüş bir serbest çalışandır. Ortaokulda tanıştığı ve hayatı boyunca çıktığı tek kız olan Hinata Tachibana’nın acımasız Tokyo Manji Çetesi tarafından öldürüldüğünü öğrenir. Sonraki gün istasyon platformundaki kalabalık tarafından raylara itilir. Öleceğini düşünerek gözlerini kapatır fakat tekrar açtığında zamanda 12 yıl geriye gittiğini fark eder. Hayatının en iyi yıllarına dönen Takemichi, kız arkadaşını kurtarıp sürekli kaçtığı kendisini değiştirerek hayattan intikam almaya karar verir.