Discord sunucumuza bekliyoruz!

Spring 2022

Aharen-san wa Hakarenai

Felix Film
12 episodes · TV Ongoing Aharen-san wa Hakarenai, Aharen Is Indecipherable, 阿波連さんははかれない
7.31

Liseye başlayan Matsuboshi Raidou’nun tek istediği arkadaş edinmektir. Bu işe de yanında oturan sevimli, minik ve tatlı dilli Reina Aharen ile başlar. Ancak Raidou’nun bilmediği bir şey vardır: Reina da aynı şeyi istese de utangaç olduğu için insanlarla ne kadar samimi olması gerektiğini bilmemektedir. Buna rağmen hayal gücü çok gelişmiş olan Raidou, gizemli Reina ile arkadaş olmak için elinden geleni yapacaktır.

Date A Live IV

GEEK TOYS
Unknown episodes · TV Ongoing Date A Live IV, Date A Live 4, Date A Live Fourth Season, DAL 4, デート・ア・ライブⅣ
?

Date A Live serisinin 4. sezonudur.

Kaguya-sama wa Kokurasetai: Ultra Romantic

A-1 Pictures
Unknown episodes · TV Ongoing Kaguya-sama: Love Is War - Ultra Romantic, Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen 3rd Season, Kaguya-sama: Love is War Season 3rd Season, かぐや様は告らせたい-ウルトラロマンティック-
9.00

Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen’in 3. sezonudur.

Kawaii dake ja Nai Shikimori-san

Doga Kobo
Unknown episodes · TV Ongoing Shikimori's Not Just a Cutie, Shikimori's Not Just a Cutie, Miss Shikimori is not just cute, That Girl Is Not Just Cute, 可愛いだけじゃない式守さん
?

Shikimori dışarıdan mükemmel kız arkadaş gibi görünüyordur: tatlı, eğlenceli, istediğinde tatlı. Ancak zamanı geldiğinde ortaya çıkan karanlık, havalı bir tarafı da vardır. Erkek arkadaşı Izumi de Shikimori’nin bu yanını görmeye bayılıyordur.

Kingdom 4th Season

Unknown episodes · TV Ongoing Kingdom Season 4, キングダム 第4シリーズ
8.35

Kingdom’ın 4. sezonudur.

Komi-san wa, Comyushou desu. 2nd Season

OLM
12 episodes · TV Completed Komi Can't Communicate Season 2, Komi-san wa, Communication Shougai desu. 2, 古見さんは、コミュ症です。 2
8.13

Komi-san wa, Comyushou desu.’nun 2. sezonudur.

Pokemon Legends Arceus: Yuki Hodo Kishi Futaai

Wit Studio
3 episodes · TV Ongoing Pokemon: Hisuian Snow, Pokémon LEGENDS アルセウス 雪ほどきし二藍
7.38

Arceus’un bulunduğu uçsuz bucaksız, çarpıcı Hisui bölgesinde geçen yeni bir maceraya hazır olun. Yuki Hodokishi Futaai, Akio adında bir çocuğun ve Hisuian Zorua ile karşılaşmasının hikayesini anlatıyor. O daha küçükken, Akio’nun babası ona insanların ve Pokémon’un birlikte yaşayamayacağını öğretti. Ancak Akio’nun Zorua ile etkileşimleri farklı bir ders verebilir.

Spy x Family

CloverWorks, Wit Studio
Unknown episodes · TV Ongoing SPY×FAMILY
?

“Alacakaranlık” olarak bilinen casus için barış adına olduğu sürece zor iş diye bir şey yoktur. Westalis’te usta bir casus olarak çalışan Alacakaranlık, radikallerin komşu ülke Ostania ile bir savaş başlatmasını önlemek için usanmadan çalışır. Son görevi için de Ostanialı politikacı Donovan Desmond’ı araştırmak için oğlunun okuluna, Eden Akademisi’ne, sızması gerekmektedir. Kariyerinin en zorlu görevi Alacakaranlık’ı bekliyordur: evlenmek, çocuk sahibi olmak ve evcilik oynamak.