Discord sunucumuza bekliyoruz!

Summer 2016

91 Days

Shuka
12 episodes · TV Completed 91 Days, 91Days
7.83

Lawless kasabasında yaşayan bir çocuk olan Angelo Lagusa bir trajediye tanık olur: ailesi ve küçük kardeşi, Vanetti mafya ailesi tarafından acımasızca katledilir. Değer verdiği her şeyi kaybedip, hem adını hem memleketini geride bırakarak Avilio Bruno kimliğini benimser.
Yedi yıl sonra, Avilio nihayet Lawless’a dönmesini isteyen gizemli bir mektup aldığında intikam alma şansına sahip olur. Kaçınılmaz olarak, kısa süre sonra Don Vanetti’nin oğlu Nero ile karşılaşır ve yıllar boyu sessizce geliştirdiği becerileri kullanarak onunla arkadaş olmaya çalışır.

Kimi no Na wa.

CoMix Wave Films
1 episodes · Film Ongoing Your Name., 君の名は。
8.91

Mitsuha, kırsal kesimde, dağların etrafını sardığı bir kentte yaşamaktadır. Belediye başkanı olan babası genellikte evde bulunmadığından evinde daha çok ilkokul öğrencisi kız kardeşi ve büyük annesiyle kalan Mitsuha her ne kadar dürüst bir kişiliğe sahip olsa da ailesinin Shinto tapınağına ait geleneklerden ve babasının seçim kampanyasında yer almasından hiç hoşlanmamaktadır. Kırsal kesimde yaşadığı için içten içe üzülmekte ve Tokyo’daki harikulade şehir hayatını arzulamaktadır. Taki ise Tokyo’nun merkezinde yaşayan liseli bir gençtir. Arkadaşlarıyla zaman geçirmekten hoşlanan ve bir İtalyan restoranında yarı zamanlı çalışan Taki, mimariye ve güzel sanatlara ilgi duymaktadır. Günlerden bir gün rüyasında daha önce hiç gitmediği dağlar arasına kurulmuş bir şehirde yaşayan genç bir kız olduğunu görür. Mitsuha ise erkek olduğu bir rüya görecektir. Rüyalarının arkasındaki sır nedir?

Mob Psycho 100

Bones
12 episodes · TV Ongoing Mob Psycho 100, Mob Psycho Hyaku, Mob Psycho One Hundred, モブサイコ100
8.48

Kageyama Shigeo (nam-ı diğer “Serseri”) psişik güçlere sahip bir 8. sınıf öğrencisidir. Genç yaşından itibaren doğaüstü güçlerini pek çok alanda sergileme fırsatı bulsa da bu özelliklerinin insanlar tarafından hoş karşılanmadığını görünce güçlerini giderek içinde saklamaya başlar. Artık tek arzusu, sınıfındaki Tsubomi adlı kızla arkadaşlık kurmak ve psişik güçlerini nasıl kullanacağını öğütleyen “rehberi”yle birlikte hayattaki amacını keşfetmektir.