Discord sunucumuza bekliyoruz!
Score 8.30
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai

Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai, AoButa, 青春ブタ野郎はバニーガール先輩の夢を見ない
Durum: Ongoing Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2018 Süre: 24 min. per ep. Sezon: Tip: Bölümler: 13 Ekleyen: Lavrosiyer Eklenme Tarihi: Güncelleme Tarihi:
Pijamalı Koi | Anime Batch Sitesi üzerinden ücretsiz Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai Türkçe Altyazı indir. Full HD 1080p indir

Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai Özeti

Nadir görülen ve kimsenin açıklayamadığı Ergenlik Sendromu’nun sadece bir efsaneden ibaret olduğu düşünülür. Ergenlik Sendromu, sadece gençleri etkiliyordur ve semptomları o kadar doğaüstüdür ki kimse gerçek olduğuna inanmaz. Ancak lise öğrencisi Sakuta Azusagawa, bu sendromun gerçek olduğunu ve okulunda da oldukça yaygın olduğunu kendi tecrübelerinden biliyordur.

Mai Sakurajima, çocukluğunda oyunculuk yaptığı için tanınmaya başlayan ancak yakın zamanda bilinmeyen bir sebeple oyunculuğu bırakan bir lise 3. sınıf öğrencisidir. Okulda popüler olsa da kimse ona yaklaşmaya cesaret edemez, ta ki Sakuta onu kütüphanede tavşan kız kostümüyle görene kadar. Kostümüne rağmen kimse onu fark etmez. Sakuta, Mai ile karşılaştıktan sonra onun Ergenlik Sendromu’nun başka bir kurbanı olduğunu fark eder. Sakuta, Mai’ye yardım ederken bu sendroma sahip başka kızlarla da karşılaşır.

Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai galerisi

İndirme linkleri burada!

Yorum