Discord sunucumuza bekliyoruz!

Fall 2018

Gaikotsu Shotenin Honda-san

DLE
12 episodes · TV Completed Skull-face Bookseller Honda-san, ガイコツ書店員本田さん
7.32

Honda bir iskelet ve hepsinden önemlisi o bir kitap satıcısı. Honda yaşadığı tüm zorluklara göğüs germek zorunda. Yabancı dilde konuşan müşterilerden, aradığı kitabı bulamadığı için bağırıp çağıran müşterilere… (Düşünelenin aksine kitap dükkanında çalışmak hiç de kolay değil!) İskeletseniz ve bir kitapçıda çalışıyorsanız işler asla bitmez! Honda’ yla beraber bir kitap dükkanında yaşanabilecek en absürt olaylara tanık olacaksınız. Enteresan iş arkadaşlarıyla tanışacaksınız ve ona tüm bu macerasında eşlik edeceksiniz.

Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai

CloverWorks
13 episodes · TV Ongoing Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai, AoButa, 青春ブタ野郎はバニーガール先輩の夢を見ない
8.30

Nadir görülen ve kimsenin açıklayamadığı Ergenlik Sendromu’nun sadece bir efsaneden ibaret olduğu düşünülür. Ergenlik Sendromu, sadece gençleri etkiliyordur ve semptomları o kadar doğaüstüdür ki kimse gerçek olduğuna inanmaz. Ancak lise öğrencisi Sakuta Azusagawa, bu sendromun gerçek olduğunu ve okulunda da oldukça yaygın olduğunu kendi tecrübelerinden biliyordur.

Mai Sakurajima, çocukluğunda oyunculuk yaptığı için tanınmaya başlayan ancak yakın zamanda bilinmeyen bir sebeple oyunculuğu bırakan bir lise 3. sınıf öğrencisidir. Okulda popüler olsa da kimse ona yaklaşmaya cesaret edemez, ta ki Sakuta onu kütüphanede tavşan kız kostümüyle görene kadar. Kostümüne rağmen kimse onu fark etmez. Sakuta, Mai ile karşılaştıktan sonra onun Ergenlik Sendromu’nun başka bir kurbanı olduğunu fark eder. Sakuta, Mai’ye yardım ederken bu sendroma sahip başka kızlarla da karşılaşır.