Discord sunucumuza bekliyoruz!

Summer 2021

Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki Raihousha

Shuka
1 episodes · Film Ongoing Natsume's Book of Friends, 夏目友人帳 石起こしと怪しき来訪者
8.10

Ishi Okoshi
Takashi Natsume, Nyanko-sensei’yi ararken uysal ve küçük görünümlü Mitsumi adlı bir youkai ile karşılaşır. Güçlü bir ayakashi olan lideri Gantetsu, Mitsumi’yi yılın “Ishi Okoshi”si seçer ve görevi Gantetsu’yu derin uykusundan uyandırmaktır. Mitsumi’nin Gantetsu’nun layık hizmetkarı olduğunu ne kadar kanıtlamak istediğini gören Natsume, görevini yerine getirmesine yardım etmeye karar verir. Ancak zamanları azalıyordur çünkü ilahi varlığı uyandırmak isteyenler sadece onlar değildir.

Ayashiki Raihousha
Bir gün, Natsume’nin arkadaşı Kaname Tanuma’yı, yabancı bir adam ziyaret eder. İlerleyen günlerde ziyaretçi Tanuma ile kısaca konuşur ve gider. Natsume çok geçmeden yabancının insan kılığına girmiş ve tehlikeli olmadığını iddia eden bir youkai olduğunu keşfeder. Youkaiye güvenmesine rağmen, Tanuma’nın sağlığı yavaş yavaş bozulmaya başlar ve bu da Natsume’nin araya giren kişiden daha fazla şüphelenmesine neden olur. Ani ortaya çıkışının ve Tanuma ile olan bağlantısının arkasındaki gerçek nedir?

Uramichi Oniisan

Studio Blanc
13 episodes · TV Ongoing Life Lessons with Uramichi-Oniisan, うらみちお兄さん
7.59

Yetişkin olmak zor bir şey. Bu iç karartıcı gerçek, 31 Yaşındaki Uramichi Omota’ya ağır geliyor. TV’deki bir çocuk programında neşeli bir egzersiz eğitmeni olmasına rağmen, alaycı yorumlarını kendine saklayamadığı anlar oluyor. İş arkadaşları bile, bir çift maskot ve şarkı söyleyen bir ikili, canlı yayında yetişkinliğin kötü taraflarını ortaya çıkarmaktan kendilerini alamıyorlar. Yine de, çalışarak her günü kurtarmaya devam ediyorlar.

Vanitas no Karte

Bones
12 episodes · TV Completed The Case Study of Vanitas, Vanitas no Shuki, Memoir of Vanitas, Vanitas no Carte, ヴァニタスの手記
7.82

Bir zamanlar kendi türünün bile nefret ettiği Vanitas adında bir vampir yaşardı. Mavi bir dolunay altında doğmuş ve kıpkırmızı bir gecede yükseldi. Korkulan ve yalnız biri olarak bir gün tüm vampirlerden intikam almak için “Vanitas’ın Kitabı” isimli büyü kitabını yazdı. rn Vanitas no Carte 19. yüzyıl Paris’inde tek hedefi Vanitas’ın Kitabı olan Noe isimli genç yolcunun hikayesi ile başlıyor. Beklenmedik bir vapir saldırısı bu konuda uzmanlaşmış ve sürpriz bir şekilde insan olan esrarengiz doktor Vanitas ile karşılaşmasına sebep olur. Hem efsanedeki ismi hem de büyü kitabını miras alan gizemli doktor, kitabı hastalarını iyileştirmek için kullanmaktadır. Fakat bu kibar tavrının ardında çok da tekin olmayan bir şeyler vardır.