Discord sunucumuza bekliyoruz!
Score 7.59
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Boku no Hero Academia the Movie 3: World Heroes’ Mission

My Hero Academia: World Heroes' Mission, My Hero Academia the Movie 3, 僕のヒーローアカデミア THE MOVIE ワールド ヒーローズ ミッション
Durum: Ongoing Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2021 Süre: 1 hr. 45 min. Tip: Bölümler: 1 Ekleyen: bcykn Eklenme Tarihi: Güncelleme Tarihi:
Pijamalı Koi | Anime Batch Sitesi üzerinden ücretsiz Boku no Hero Academia the Movie 3: World Heroes' Mission Türkçe Altyazı indir. Full HD 1080p indir

Boku no Hero Academia the Movie 3: World Heroes' Mission Özeti

Özel Güç Kıyamet Teorisinin prensiplerine göre, Humarise adlı bir ideolojik grup, Özel Güçleri olan tüm insanların hastalıklı olduğuna ve yok edilmesi gerektiğine ikna olmuştu. Dünyayı baştan inşa etmek için, gruptaki radikaller “Tetikleyici Bomba” isimli, Özel Gücü olan herkesin kontrolünü kaybedip ölümüne yol açacak ölümcül bir silah geliştirdi ve Liderleri Flect Turn, dünyanın dört bir yanında görevlendirilmiş Profesyonel Kahramanlardan yakasını kurtardı.rnrnOtheon ülkesindeki çalışmaları sırasında Japonya’nın bir numaralı Profesyonel Kahramanı Izuku “Deku” Midoriya, işlemediği bir suçla itham edilir. İstemeden bir yerli olan Roddy Soul’u da olaya dahil eden Deku, kendini çocukla birlikte kaçarken bulur. Flect’in harekete geçirdiği silahı durdurmak ve bu esnada da Humarise üyelerinin ısrarcı saldırılarından sıyrılmak, artık Rody, Deku ve Deku’nun sınıf arkadaşlarına kalmıştır.

İndirme linkleri burada!

Boku no Hero Academia the Movie 3: World Heroes' Mission indir

Film

1080p - Blu-ray Disk

Yorum