Discord sunucumuza bekliyoruz!
Score 8.35
Bookmark

Given

ギヴン
Durum: Ongoing Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2019 Süre: 22 min. per ep. Sezon: Tip: Bölümler: 11 Ekleyen: Lavrosiyer Eklenme Tarihi: Güncelleme Tarihi:
Pijamalı Koi | Anime Batch Sitesi üzerinden ücretsiz Given Türkçe Altyazı indir. Full HD 1080p indir

Given Özeti

Gibson gitarına sıkıca tutunan Mafuyu Satou, lisedeki bir başka güne daha başlamak için karanlık apartmanından çıkar. Spor salonunun merdivenlerinde, sessiz bir köşede uyurken gitarının tellerini paslandırıp kırdığı için ona kızan Ritsuka Uenoyama ile karşılaşır. Uenoyama’nın gitarlar hakkında çok şey bildiğini fark eden Satou, ondan gitarını tamir etmesini ve nasıl çalacağını öğretmesini ister. Uenoyama kabul eder ve Satou’yu iki grup arkadaşı, bas gitarist Haruki Nakayama ve baterist Akihiko Kaji, ile çalarken dinlemesi için davet eder.

Satou’nun sesi çarpıcı bir biçimde güzeldir ve Uenoyama onu grubun solisti yapmak ister. Satou başlarda cevap vermese de eski bir arkadaşıyla yaptığı duygusal konuşmanın ardından teklifi kabul eder. Satou, yeni arkadaşlarının desteğiyle hem gitar çalmayı hem de ona bu gitarı bırakan gizemli olaylarla yüzleşmeyi öğrenmelidir.

İndirme linkleri burada!

Given indir

Toplu Link

Yorum