Discord sunucumuza bekliyoruz!
Puan 8.62
Bookmark

Ookami Kodomo no Ame to Yuki

Wolf Children, The Wolf Children Ame and Yuki, おおかみこどもの雨と雪
Durumu: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2012 Süresi: 1 hr. 57 min. Türü: Bölümler: 1 Ekleyen: bcykn Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Pijamalı Koi | Anime Batch Sitesi üzerinden ücretsiz Ookami Kodomo no Ame to Yuki Türkçe Altyazı indir. Full HD 1080p indir

Ookami Kodomo no Ame to Yuki Özeti

On dokuz yaşındaki Hana üniversitede sessiz sakin kendi halinde bir gence aşık olur. Ve bir fırsat eşiğinde tanışırlar. Muhabbetleri ve aşkları ilerlerken bir gün evlenme kararı alırlar ve ardından Hana büyük bir gerçeği öğrenir. Eşi “Ookami” bir kurt adamdır ve türünün sonudur. Ardından bir zaman geçer ve iki tane çocukları olur. Birine “Yuki” birine “Ame” derler. Yuki oldukça inatçı ve yaramaz bir kızdır. Ame ise tam tersi, oldukça sessiz ve ürkek. Ve bir gün babaları ortadan kaybolur. Aradan geçen bir zaman sonra babalarını ölü bulurlar. Bunun üzerine hayatları git gide daha da zorlaşır. Ardından bir karar alan Hana şehirden uzak, ıssız bir dağ evine taşınır. Taşındıkları yeri benimserler ve güzel bir hayat sürerler. Fakat ortada büyük bir sorun vardır. Çocukları kim olduklarıyla ilgili sorular sorarlar, ve ne olacaklarına dair endişeleri vardır. Kurt mu, yoksa insan mı?

İndirme linkleri burada!

Ookami Kodomo no Ame to Yuki indir

Toplu Link

1080p

Yorum