Discord sunucumuza bekliyoruz!
Score 7.84
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (TV)

Classroom of the Elite, Welcome to the Classroom of the Elite, ようこそ実力至上主義の教室へ
Durum: Completed Stüdyo: Çıkış Tarihi: 2017 Süre: 24 min. per ep. Sezon: Tip: Bölümler: 12 Ekleyen: bcykn Eklenme Tarihi: Güncelleme Tarihi:
Pijamalı Koi | Anime Batch Sitesi üzerinden ücretsiz Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (TV) Türkçe Altyazı indir. Full HD 1080p indir

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (TV) Özeti

Kōdo Ikusei Lisesi, ayrıcalıklarla dolu bir okuldur. Bu okulda giyim, kuşam, saç tarzı, takılar vb… gibi konuların bir önemi yoktur. Her şey sizin yaratıcılığınıza bırakılmıştır. Ülkedeki en gelişmiş tesislere sahip olan Ikusei Lisesi’nin öğrencileri, üniversiteye girme ya da iş bulma konusunda neredeyse hiçbir zaman sıkıntı çekmemektedir. Kısacası bu lise tam da hayallerinizdeki gibidir. Tek bir farkla. Bu ayrıcalıklardan yalnızca en üstün öğrenciler faydalanmaktadır.rnKahramanımız Kiyotaka Ayanokōji da bu liseye kayıt olmak için başvuranlar arasındadır. Fakat dikkatsizliği yüzünden başarısız olarak “çöplerin sınıfı” olarak adlandırılan D sınıfına atılır. Ne var ki burada tanıştığı Suzune Horikit, Kikyō Kushida ve diğer iki öğrenciyle beraber Kiyotaka’nın durumu da yavaşça değişmeye başlayacaktır.

İndirme linkleri burada!

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (TV) indir

Toplu Link

1080p

Yorum