Discord sunucumuza bekliyoruz!
Puan 6.21
Fragman
Bookmark

2.43: Seiin Koukou Danshi Volley-bu

2.43: Seiin High School Boys Volleyball Team, 2.43 清陰高校男子バレー部
Durumu: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2021 Süresi: 23 min. per ep. Sezon: Türü: Bölümler: 12 Altyazı: Türkçe Altyazı Credit: Pijamalı Koi Ekleyen: bcykn Eklenme Tarihi: Güncellenme Tarihi:
Pijamalı Koi | Anime Batch Sitesi üzerinden ücretsiz 2.43: Seiin Koukou Danshi Volley-bu Türkçe Altyazı indir. Full HD 1080p indir

2.43: Seiin Koukou Danshi Volley-bu Özeti

Lise öğrencisi Kimichika Haijima, Tokyo Ortaokulu Voleybol Kulübü’nde sorun çıkarmasının ardından memleketi Fukui’ye geri taşınır. Burada olağanüstü fiziksel yeteneklere sahip olmasına rağmen baskı altında sorun yaşayan çocukluk arkadaşı Yunii Kuroba ile yeniden bir araya gelir. Haijima voleybola olan yoğun tutkusu ve yeteneğiyle Kuroba ile mükemmel bir birliktelik oluşturur. İkili birlikte voleybol kulübüne katılacakları Seiin Lisesi’ne girerler. Orada onları 163 cm boyunda deli dolu bir kaptan Shinichirou Oda, yetenekli ve sivri dilli yardımcı kaptan Misao Aoki ile onun 3. sınıf kankası ve içerisinde güneş ışığına alerjisi olduğundan dolayı sürekli uzun kollu giyinen Akito Kanno’nun da bulunduğu 2. sınıf öğrencileri karşılar. Yeni kurulan takım eski zayıflığından kurtulup Fukui’nin yükselen yıldızı haline gelir. Bu bir takımın karşılarına hayranlık uyandıran rakipler çıkmasına rağmen zafere ulaşma yolculuğu.

İndirme linkleri burada!

2.43: Seiin Koukou Danshi Volley-bu indir

Toplu Link

1080p

Yorum